www.hotel-ubytovani.com
Apartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - Služba na recepci je 24 hodinApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - K hotelu přísluší parkovištěApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol -  je k dispozici připojení na internetApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmán Nikol
Pěšina 6, Brno-Horní Heršpice 61900
Česká Republika
Pension-Brno-Nikol@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Apartmán Nikol ubytování Brno-Horní Heršpice  Aktuální počasí mlha
Nevyhovuje Vám tento apartmán? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmán Nikol - ubytování Brno-Horní Heršpice | Vítejte

 
Apartmán Brno-Horní Heršpice  Nikol Ubytování Nikol se nachází v klidné brněnské části Horní Heršpice, vzdáleného 5 minut jízdy do historického centra a 15 minut jízdy od letiště. Velkou výhodou pro hosty je dostupnost a návaznost na hlavní dopravní komunikace na BVV (7 minut jízdy) a přivaděče k dálnicím jak do Prahy a Bratislavy, tak i do Vídně.

Ubytování
Ubytování Nikol v Horní Heršpicích nabízí k ubytování 4 pokoje. K dispozici v penzionu Nikol v Horních Heršpicích  je 1x jednolůžkový, 2x dvojlůžkový i s možností přistýlky a apartmán pro 2 osoby.
Všechny pokoje mají:
vlastní sociální zařízení
TV
rychlovarnou konvici (káva a čaj na pokoji)
Wi-Fi připojení k internetu zdarma
možnost spojených i oddělených postelí

apartmán
ložnice
obývací pokoj s TV
Wi-Fi připojení k internetu zdarma
vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, konvice)
vlastní sociální zařízení s rohovou vanou
terasa

Parkování je možné u domu. Zastávka MHD 20m (směry: Olympie, Vaňovka nebo Kampus-Bohunice).

Okolí
Brno  je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší a tradiční hlavní město Moravy. Brno je tradičním místem konání velkých mezinárodních výstav a veletrhů pořádaných na Brněnském výstavišti. Tento rozsáhlý areál započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří tyčící se nad Brněnskou přehradou, další významnou památkou je funkcionalistická vila Tugendhat, která je zapsaná mezi Světové dědictví UNESCO. Historické městské jádro je vyhlášeno městskou památkovou rezervací. K turistickým atraktivním lokalitám může patřit také začátek chráněné krajinné oblasti Moravský kras.